Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door
27-12-2021 17:42


Vluchtelingen verrast met kerstpakketten en muziek
Foto: Vluchtelingen verrast met kerstpakketten en muziek
Betty van Bronswijk & Jennifer Elskamp. Foto: eigen foto

- Een aantal Nunspeters en Elspeters hebben de vluchtelingen die tijdelijk wonen in De Malle Jan verrast met kerstpakketten en livemuziek.

In eerste instantie was het de bedoeling dat er een kerstzanguur georganiseerd zou gaan worden op het buitenterrein. De animo om daaraan mee te werken was groot vanuit de Nunspeetse samenleving. Band, licht, geluid en podium waren geregeld. Na het aanscherpen van de maatregelen moesten er aanpassingen komen in het programma. Er mochten twee medewerkers het terrein op om de kerstpakketten uit te delen en de muziek mocht binnen verzorgd worden door twee personen.

Initiatiefnemer Jennifer Elskamp: “Die aanpassingen waren nodig, maar wel heel jammer. Het was zo mooi om te zien hoeveel mensen bereid waren om een bijdrage te komen leveren tijdens het geplande kerstzanguur. Zo stelde een transportbedrijf uit Nunspeet bijvoorbeeld gratis een oplegger ter beschikking om als podium te dienen en wilden de muzikanten ook voor niets komen spelen. Hoe mooi was het geweest om samen met de vluchtelingen en een aantal Nunspeters buiten kerstliederen te zingen. Ik ben echt onder de indruk geraakt van de gastvrijheid en naastenliefde van de inwoners van onze gemeente. Heel mooi dat we in aangepaste vorm alsnog de kerstgedachte van hoop en licht handen en voeten mochten geven”

Tijdens het uitdelen van de kerstpakketten hebben Betty van Bronswijk en Jennifer Elskamp de muziek verzorgd aan de vleugel die in het restaurant van De Malle Jan staat. Vooral de kinderen dromden samen rond de piano en probeerden mee te zingen. Tijdens Jingle Bells werd er vrolijk meegeklapt. Ook de kerstpakketten werden met veel enthousiasme ontvangen. Paulien van Triest (Joy Elspeet): “We hebben enorm veel etenswaren en speelgoed gekregen om uit te delen. Zowel van particulieren als van bedrijven. We konden voor elk gezin een groot kerstpakket maken en hebben ook nog dozen vol speelgoed achter kunnen laten dat de kinderen daar kunnen gebruiken. De blijdschap en dankbaarheid waren groot. Daar doe je het voor. Het is onvoorstelbaar dat je moet vluchten uit je land, met je gezin, en dan kerst moet vieren in een vreemd land ver weg van je familie. We hopen dat we op deze manier wat van het Licht van kerst mochten laten schijnen''

Door: Mediapartner RTV Nunspeet

gemeente nunspeet  vierhouten  voorpagina  vrmg 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Nunspeet  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie