Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door
5-03-2022 13:37


Platform ‘Nunspeet biedt onderdak’ opgestart
Foto: Platform ‘Nunspeet biedt onderdak’ opgestart
Nunspeet biedt Onderdak. Foto: Eigen foto

- Albert van Frankenhuyzen en dominee Gert de Kok uit Hulshorst hebben het platform ‘Nunspeet biedt onderdak’ opgestart. Twee dagen geleden deden ze een bericht uit via social media om iedereen in de gemeente Nunspeet op te roepen plekken aan te bieden voor vluchtelingen uit Oekraïne. Via een opgerichte WhatsAppgroep kan men zich aanmelden om opvang aan te bieden of andere initiatieven te delen.

Al tientallen mensen zijn lid geworden van de groep. “We hopen dat ‘Nunspeet biedt onderdak’ een platform mag worden waarin alle initiatieven en mensen in Nunspeet elkaar vinden in hulp en zorg voor onze medemensen uit Oekraïne”, zo laten de initiatiefnemers weten op de website.

“Laten we in Nunspeet een gastvrije kerkelijke en burgerlijke gemeente zijn om deze mensen, die gevlucht zijn onder erbarmelijke omstandigheden, een warm huis aan te bieden. Het zijn voornamelijk vrouwen met hun kinderen. Mannen van achttien tot zestig jaar moeten in het land blijven om het te kunnen verdedigen. Hartverscheurend”, zegt Albert Frankenhuyzen op Facebook.

In een vervolgstadium wil men ook contact leggen met andere organisaties en de gemeente Nunspeet.

Door: Mediapartner RTV Nunspeet

nunspeet  gemeente nunspeet  voorpagina  vrmg 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Nunspeet  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie