Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door RTV Nunspeet
8-04-2022 7:10


Dode slang gevonden in de haven van Elburg
Foto: Dode slang gevonden in de haven van Elburg
Dode slang in de haven van Elburg gevonden. Foto: Dierenambulance NW-Veluwe

- In de haven van Elburg is een dode dwerganaconda aangetroffen. Het dier is waarschijnlijk gedumpt en in het water verdronken. Dat meldt de Dierenambulance Noordwest-Veluwe.

De slang is indrukwekkend om te zien en telt een lengte van bijna twee meter. Het is lastig een eigenaar te traceren zegt een vrijwilliger van de dierenambulance. "Er is geen vermissing gemeld. Waarschijnlijk is de slang in het water terecht gekomen en kon er daarna niet meer uitkomen", vertelt de vrijwilliger.

Tekst gaat verder onder de foto

Het dier is bijna twee meter lang. - Foto: Dierenambulance NW-Veluwe

Meer gedumpte dieren

Medewerkers van de dierenambulance zien de laatste tijd een grote toename van gedumpte dieren. "Het gaat hier dan vooral om konijnen, cavia's, fretten, kippen en hanen. Maar ook honden en katten zien we. Vaak is er nog wel een chip maar is deze niet meer geregistreerd." Opnieuw wordt een verzoek gedaan aan iedereen om geen dieren te dumpen maar gewoon contact op te nemen met de dierenambulance. "Er is altijd een oplossing."

De slang is meegenomen naar dierencentrum De Ark in Harderwijk. Mocht de eigenaar zich toch melden dan kan hij het dier daar terugvinden.

elburg  voorpagina  vrmg 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Elburg  Harderwijk  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie