Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door RTV Nunspeet
2-09-2022 10:03


Nunspeetse familie geland in Zandvoort voor de Grand Prix
Foto: Nunspeetse familie geland in Zandvoort voor de Grand Prix
De plek waar de families verblijven. Foto: Cees Ponsteen

- Piepende banden, de geur van benzine, grote racebanen en het gejoel aan de lijn. Dit weekend is het weer tijd voor de Grand Prix op het circuit van Zandvoort. Duizenden mensen hebben zich verzameld op de camping en rondom Zandvoort voor dit evenement. Ook Cees Ponsteen en zijn zoon uit Nunspeet zijn aanwezig dit weekend.

Vandaag staat in het teken van trainingen en de kwalificatie. Cees Ponsteen is heel enthousiast over het evenement, “we staan hier met vier campers. De familie Bouw uit Nunspeet, familie Wolf uit Elburg en familie van de Weg uit Doornspijk. Het is natuurlijk een hele beleving om hier te zijn voor de tweede keer.” Vorig jaar was Cees uitgeloot voor de race maar dit jaar mag hij erbij zijn, “het is uitzonderlijk dat Max vorig jaar mocht winnen en ik hoop dat Max weer mag winnen.”

Wel zal het een lastige worden volgens Cees, “vorige week in België hadden ze meer snelheid en deze baan is korter, meer bochten en moeten ze tactisch denken. Max heeft vorig jaar laten zien dat hij dat ook kan maar het is spannend.” Er zullen zo’n 105.000 mensen per dag op Zandvoort aanwezig zijn voor de Grand Prix. Een feestelijk evenement waar je naar uit kan kijken. Of Cees en zijn aanhang er klaar voor zijn? “Zeker, wij zijn er helemaal klaar voor!”

nunspeet  voorpagina  vrmg 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Elburg  Nunspeet  Zandvoort  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie