Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Patrick Kelderman
7-07-2023 17:21


Barneveld verhoogt inkomensgrens voor vergoeding zwemles
Foto: Barneveld verhoogt inkomensgrens voor vergoeding zwemles
Zwemmen. Foto: Google afbeeldingen

- Wilt u, uw kind, of een ander gezinslid zwemdiploma A halen, maar heeft u weinig inkomen? Dan kunt u mogelijk een vergoeding van de gemeente voor de zwemlessen krijgen. De inkomensgrens voor deze regeling is namelijk verhoogd van 110% naar 120% van de bijstandsnorm.

De inkomensgrens ligt voor iedereen vanaf 21 jaar, tot aan de AOW leeftijd op € 1.459,94 voor alleenstaanden of € 2.085,65 voor stellen.
Wanneer de AOW leeftijd bereikt is ligt de inkomensgrens voor alleenstaanden op € 1.629,19 en voor stellen op € 2.212,32
Ga naar www.berekenuwrechtplus.nl/barneveld om na te gaan of u in aanmerking komt voor de vergoeding. De vergoeding geldt alleen voor zwemlessen die nodig zijn om zwemdiploma A te halen. Op www.barneveld.nl/minimaregelingen vindt u meer informatie over deze en andere minimaregelingen.

barneveld  voorpagina  nieuws  zwemmen  vrmg 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Barneveld  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie