Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Daniëlle Meloen
6-09-2023 9:08


Nunspeetse Vivianne fietst mee voor onderzoek naar spijsverteringsziekten
Foto: Nunspeetse Vivianne fietst mee voor onderzoek naar spijsverteringsziekten
Vivianne van Diggele en haar fysiotherapeut Evert-Jan. Foto: Eigen foto

- Zaterdag 9 september 2023 stappen honderden sportievelingen in Apeldoorn op de fiets tijdens de 13e editie van de Zuiderzee Klassieker (ZZK). Tijdens dit event van de Maag Lever Darm Stichting zetten zij zich in voor meer onderzoek naar spijsverteringsziekten.

De Maag Lever Darm Stichting maakt zich al ruim 40 jaar hard voor meer onderzoek naar ziekten zoals darmkanker, slokdarmkanker, de ziekte van Crohn, colitis ulcerosa, Prikkelbare Darm Syndroom en coeliakie. Er zijn in Nederland 2 miljoen mensen die hieraan lijden.

Team de Bikkels 2.0

Dat moet anders vindt ook Vivianne van Diggele uit Nunspeet. Dit jaar gaat Vivianne eindelijk, samen met Evert-Jan haar fysiotherapeut van fysiotherapie praktijk Slot & Keerssemeeckers mee strijden. Met Team De Bikkels 2.0 proberen ze zoveel mogelijk geld bij elkaar te fietsen voor alle mensen die kampen met een ernstige aandoening aan het spijsverteringssysteem. Vivianne heeft een nog onbekende spierziekte en als gevolg hiervan darmfalen en gastroparese.

Hard voor getraind

Zij wilde al heel lang de Zuiderzeeklassieker fietsen om zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar alle spijsverteringsziekten. Nu is het zaterdag zover en gaan ze de Zuiderzeeklassieker fietsen van 40 km. Ze hebben er samen hard voor getraind en zij hoopt dat haar lichaam geen roet in het eten gooit. Ze worden ondersteund door fietsenwinkel Jacob Bonenberg, die zorgt voor de duofiets. Je kunt Vivianne helpen door te sponsoren.

nunspeet  voorpagina  vrmg 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Apeldoorn  Kampen  Nunspeet  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie