31-10-2023 11:34
Grote stroomstoring Enexis treft ook Isala Ziekenhuis

ZWOLLE - In Isala Zwolle is vanochtend om 07.45 uur de netstroom uitgevallen, vanwege een probleem bij Enexis. Daarna is het ziekenhuis overgegaan op noodstroom. Alle gebouwdelen, het Behandelcentrum en gebouw D draaiden op noodstroom. Inmiddels draait het ziekenhuis weer op reguliere stroomvoorziening.
De stroomstoring bij Isala maakt onderdeel uit van een grotere storing bij Enexis. Zo'n 45 postcodegebieden in Zwolle hebben zonder stroom gezetten. Wat de oorzaak van de storing is, is nog niet bekend. Wel is duidelijk dat in een groot deel van het gebied dat vanmorgen is getroffen de stroomvoorziening weer is hersteld.
SEH - OK
Op het moment dat de storing begon, waren er geen Spoedeisende hulp patiënten aanwezig en geen operaties gaande. Tijdens de stroomuitval waren huisartsen en ambulancediensten op de hoogte, de storing was bekend in de regio. Huisartsen verwezen spoedpatiënten door naar andere ziekenhuizen. Niet-urgente operaties zijn afgezegd. De Intensive Care draaide eveneens op noodstroom en de situatie bleef stabiel. OK's zijn inmiddels weer open en ook de Spoedeisende hulp is weer open.
Polikliniek afspraken
Alle poliafspraken tot 12.00 uur zijn niet doorgegaan, deze patiënten die een afspraak hadden worden gebeld om een nieuwe afspraak te maken. Patiënten die een afspraak hebben na 12.00 uur kunnen gewoon naar het ziekenhuis komen, deze afspraken gaan door.
💬 Tip ons!
Heb jij een tip of opmerking?
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899
