Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Arnold Bergmans
23-10-2024 8:43


Column: Wonen in de luxe van de natuur
Foto: Column: Wonen in de luxe van de natuur
ELBURG - Soms, wanneer ik in de vroege ochtend uit het raam kijk, besef ik pas echt hoe bijzonder het is waar wij wonen. Het uitzicht is als een schilderij: de herfst heeft haar kleuren zorgvuldig over de bomen uitgestrooid, en de gouden bladeren vangen het zachte licht van de opkomende zon.

De geur van vochtige aarde en dennennaalden vult de lucht, en een mistige sluier hangt tussen de bomen. Je zou bijna denken dat je in een droom leeft, maar dit is onze realiteit.

Wonen in het bos, omringd door de natuur, voelt als een vorm van rijkdom die met geen geld te koop is. Terwijl de wereld elders haastig verdergaat, hebben wij hier het voorrecht om dagelijks te genieten van de rust en stilte die alleen het bos kan bieden. De geluiden van fluitende vogels, het zachte geritsel van bladeren onder je voeten, en de frisse lucht die door de bomen waait, het zijn de kleine dingen die het leven hier zo waardevol maken.

Foto: Column: Wonen in de luxe van de natuur

Er zijn momenten waarop ik mezelf moet knijpen om te beseffen dat dit geen luxe vakantieplek is, maar ons thuis. De wisseling van de seizoenen biedt steeds weer nieuwe pracht: de warme tinten van de herfst, de sneeuw die als een deken over de bomen valt in de winter, en het frisse groen dat in de lente terugkomt. Elk uitzicht is anders, elke dag opnieuw een cadeau.

Wonen in een bos, zo dicht bij de natuur, is een voorrecht dat niet in cijfers is uit te drukken. Het is een rijkdom van een andere orde niet in geld, maar in pure, onaangetaste schoonheid. Hier wonen is niet gewoon leven, het is elke dag genieten in de puurste vorm.

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie