Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Evert van 't IJssel
4-05-2026 8:34


Evert Van Olst heeft de dag van zijn leven, dankzij Jan en Hans Zoombelt

Foto: Evert Van Olst heeft de dag van zijn leven, dankzij Jan en Hans Zoombelt
Foto via Evert van 't IJssel

OLDEBROEK – Wie kent hem niet: Evert van Olst, oud-voorzitter van Stichting Circuit Oldebroek. De geboren Hattemer beleefde onlangs een dag om niet snel te vergeten. Op uitnodiging van Jan Zoombelt en diens zoon Hans bracht hij een bezoek aan het circuit van Hengelo om de motorsport van dichtbij mee te maken.

Zodra Van Olst het geluid van de motoren hoorde, kwamen de herinneringen direct boven aan de Demo Classics die destijds op het oude Vreecircuit werden gehouden. Samen met bestuursleden, vrijwilligers en vele toeschouwers groeide dat evenement uit tot een groot succes.

Tijdens het bezoek werd opnieuw duidelijk hoe hecht de band van de familie Zoombelt met de motorsport is. Jan Zoombelt senior zette zich in het verleden actief in voor de realisatie van een motorracecircuit. Later stapte Jan Zoombelt junior zelf op de racemotor, met succes. Zijn zoon Hans kreeg de liefde voor de sport met de paplepel ingegoten, zette zich eveneens in voor de motorsport en vervulde later de rol van penningmeester binnen de stichting.

De drie genoten zichtbaar van de races die jaarlijks in Hengelo worden gehouden. Van Olst zegt hierover: “Ik durf rustig te stellen dat de familie Zoombelt deze sport groot heeft gemaakt in het kleine dorp ’t Loo.”

Tot slot sprak hij zijn dank uit aan Jan en Hans voor de uitnodiging. “Het was een geweldige dag, een om nooit te vergeten.”

Klik op deze link voor oude beelden en foto’s het 40-jarig jubileum van Stichting Circuit Oldebroek.

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Oldebroek  Nieuws 
 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie