25-11-2024 15:40
FOTO'S: Sinterklaas ook feestelijk onthaald in Hoevelaken
.jpg)
In het centrum stond de burgemeester van Hoevelaken de Sint op te wachten, samen met ‘Dieuwertje’. Op de nieuwe Sinttroon gezeten werd er veel gezongen, gestrooid en mochten de kinderen Sinterklaas vragen stellen. Op de vraag “Hoe oud bent u nu eigenlijk?”, wist de Goedheiligman, na enig tellen, te antwoorden dat hij vandaag precies een jaar ouder is dan vorig jaar.
Spelletjescircuit
Na het officiële welkom was er een groot spelletjescircuit in het centrum van Hoevelaken. Pakjes gooien in de schoorsteen, een dans oefenen, sjoelen of lekker stoepkrijten. Het kon allemaal. Dik aankleden was nodig op de ouderwets winterse dag op een ouderwets warm Sinterklaasfeest.
.jpg)
De bakker die de taarten moest beoordelen voor Heel Hoevelaken Bakt, moest toegeven dat hij toch wel echt een warme bakker is en niet zo van de kou houdt. Toch wist hij uit alle ingezonden lekkernijen een winnaar te kiezen.
Traantje
De Sint liep ondertussen in het dorp en bezocht alle lokale ondernemers en nam uitgebreid de tijd om met de kinderen op de foto te gaan en waren heel veel pepernoten. En zo nu en dan was er toch een klein traantje, omdat het wel heel spannend was met al die Pieten ‘in het echt’.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
💬 Tip ons!
Heb jij een tip of opmerking?
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899
