23-03-2025 14:19
Fraaie ondersteuning bij voorjaarsconcert DAVID Oosterwolde

De slagwerkgroep presenteerde o.a. het nummer waarmee ze Nederlands kampioen werden in de derde divisie. Het A-korps speelde in de finale van het concert, met daarin een prachtige solo van Rosalie Steert. En de avond werd afgesloten in een samenspel met alle geledingen, waaronder het jongste lid, die nog net de slaap kon bedwingen.
Tijdens het concert werden en leden gehuldigd vanwege hun jarenlange lidmaatschap. Hendrik Jan Schoonhoven (Nanne) mocht namens de St. Promotie Oosterwolde (SPO) maar liefst € 10.000,00 overhandigen voor de aanschaf van twee nieuwe instrumenten.
Wiechert Steert nam afscheid als voorzitter en werd bedankt voor zijn tomeloze inzet voor de vereniging door de nieuwe voorzitter Daniëlle van den Born-Spronk.
💬 Tip ons!
Heb jij een tip of opmerking?
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899
