Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Robert Kreuning
19-02-2024 10:40


Hoevelaken houdt punten op Kleinhoven
Foto: Hoevelaken houdt punten op Kleinhoven
Volop actie van Hoevelaken
HOEVELAKEN - Zaterdag 17 februari heeft SC Hoevelaken de eerste periode van de competitie afgesloten met een 2-0 overwinning op het Wageningse SKV. Na de nederlaag tegen Renswoude is dit een mooi startschot voor de rest van de competitie. Als SC Hoevelaken de komende elf wedstrijden niet meer door de ondergrens gaat, dan kan de staart nog wel eens een aardig venijn hebben.

Het was vanaf de eerste minuut direct duidelijk wat Hoevelaken wilde: druk naar voren met aanvallende impulsen via de snelle voorwaartsen. Het lukte Hoevelaken prima om wat aardige combinaties op de grasmat te leggen, maar noch Hoevelaken, noch SKV wist in het eerste kwart tot grote kansen te komen. Pas rond de 25e minuut brak de wedstrijd echt open. Eerst werd Coen Bos alleen voor de keeper gezet, maar bij zijn doelpoging ging de bal net voorlangs. Nog in dezelfde minuut zag doelman Andy Tolboom een Wageninger alleen voor hem opduiken, maar de Hoevelakense sluitpost gooide zich met zijn hele ziel en zaligheid voor de bal en wist een achterstand voor de thuisploeg te voorkomen.

Na deze enerverende minuut ging Hoevelaken voornamelijk richting de boskant, waar het doel van SKV stond opgesteld. Roan van de Pol, die tot dat moment nog niet echt goed in de wedstrijd zat, haalde ronde de 36e minuut vanaf de ‘rand van de zestien’ uit en zag de bal in de bovenhoek verdwijnen. Vijf minuten later verdubbelde Joep Timmerman de score en deed Hoevelaken aansluitend verwoede pogingen om de marge voor rust nog te vergroten. Het bleef echter 2-0, met het gevoel dat het na de thee wel eens een ruime score voor de gastheren zou kunnen worden. Echter, dat liep even iets anders. Met wat omzettingen kwam SKV als herboren uit de kleedkamer, met als gevolg dat de tweede helft zich voornamelijk afspeelde op de helft van Hoevelaken. Doelman Andy Tolboom hoefde zich echter niet in het zweet te werken, want tot grote kansen leidde het optische overwicht niet.

Aan de andere kant kwam Hoevelaken niet of nauwelijks nog aan aanvallende activiteiten toe, een paar speldenprikken daargelaten. Eigenlijk was het enige noemenswaardige het aantal wissels dat werd toegepast en had, met terugwerkende kracht, de tweede helft ook administratief kunnen worden afgehandeld.

Volgende wedstrijd
Komende zaterdag, 24 februari,  moet Hoevelaken in Doorn aantreden tegen hekkensluiter DEV. Ook dat zal geen ‘appeltje – eitje’ worden, want koploper Renswoude liet daar, terwijl de wedstrijd Hoevelaken – SKV in volle gang was, twee punten liggen. Hoevelaken is derhalve wel twee punten op de koploper ingelopen, maar zal toch alles uit de kast moeten halen om ook vanuit Doorn de punten mee naar Hoevelaken te mogen nemen.

Opstelling
Andy Tolboom; Ludo Horst (72. Aron Kok), Tein Schuiteman, Joost van den Heuvel, Pascal de Jong; Paul Eleveld, Siem Kooistra, Joep Timmerman (72. Olaf de Rijk), Roan van de Pol (72. Jesse van den Ham); Coen Bos (61. Mylan Hak), Daan Vinke (77. Daniel Bezembinder).

Scoreverloop
36. Roan van de Pol 1-0, 41. Joep Timmerman 2-0.

De Haen Man van de Wedstrijd: Paul Eleveld

nijkerk  hoevelaken  vrmg  sport  voetbal 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Nijkerk  Sport 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie