Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Gerco Grevers | webmaster Be Quick
21-09-2026 12:15


Mat Be Quick niet voorbij matig

Foto: Mat Be Quick niet voorbij matig
Foto: John de Fluiter

Be Quick heeft zaterdag z’n eerste competitiepunt binnen gesleept. Een punt helaas, want dit was een wedstrijd die gewonnen had moeten worden.

Maar de ploeg speelde met te weinig venijn en daardoor bleef het zoals het begon: 0-0.

Het was de ouverture van het seizoen. Be Quick, met twee overwinningen uit het bekertoernooi gekomen, ontving DSV ’61 dat een desastreus bekertoernooi achter de rug heeft.

De thuisploeg is voornamelijk aan de bal in de eerste helft. Maar echt grote feiten kunnen we niet echt noteren voor de rust. Namens de bezoekers is het Justin Visser die in de 19e minuut de grootse kans van de eerste helft krijgt. Maar een goede reactie van Bram Jager voorkomt een doelpunt en de bezoekers houden er slechts een hoekschop aan over.

Na een half uur krijgt Frits van Roekel namens Be Quick nog een schietkans, maar zijn schot mist kracht en venijn.

Na de pauze komen de bezoekers wat meer op de helft van Be Quick. Dat leidt in de 55e minuut bijna tot een grote kans, maar aanvoerder Thymo Oorburg grijpt goed in en kopt de bal weg. Tien minuten later lijkt Wilbur Akster namens DSV een kans te krijgen, maar de verdediging grijpt net op tijd in.

Be Quick krijgt amper twee minuten later een grote kans, maar Roy van der Stouwe werkt de bal van dichtbij in de handen van de keeper. In de 75e minuut is Be Quick gevaarlijk via Yordan Statius, maar de DSV verdediging staat op z’n plek. Dat geldt ook voor de rebound van Roy van der Stouwe.

In de slotfase neemt Nuradiin Mohamed Ahmed het doel van DSV nog eens onder vuur en aan de andere kant is er een schot van ver van Arnoud Zwep, maar het scorebord zal niet meer in beweging komen. 0-0 is dus de einduitslag.

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie