9-08-2024 11:45
Mozaïek voortaan samen met Stichting Welzijn Nunspeet

De organisaties benadrukken dat er in de uitvoering niet veel zal veranderen. Het huidige bestuur van Mozaïek gaat door als werkgroep in het vrijwilligersteam van SWZ. De bijeenkomsten van Mozaïek, die een keer per maand zijn, zullen gewoon doorgaan en georganiseerd worden door de werkgroepleden.
Doelstellingen
Volgens Mozaïek en SWN passen de doelstellingen van de stichtingen heel goed bij elkaar. Beiden werken aan welzijn, sociale verbinding en culturele ontwikkeling. Dit doen ze door middel van voorlichting, samenwerking en creatieve en sportieve activiteiten. Mozaïek laat weten blij te zijn samen te kunnen werken aan de gemeentelijke inclusie, onder de paraplu van het brede bestuur van SWN.
Over Mozaïek
Mozaïek werd in 2006 opgericht voor vrouwen uit Nunspeet, Nederland en alle andere landen ter wereld. Het doel was om elkaar te ontmoeten, en culturen te ontdekken, waardoor een betere hechting binnen de samenleving mogelijk is. Een bijkomend effect bleek het leren van de Nederlandse taal. Tijdens de maandelijkse bijeenkomsten wordt voorlichting gegeven over gezondheid, opvoeding en maatschappelijke vraagstukken. Ook worden er excursies georganiseerd naar bijvoorbeeld de Keukenhof of openluchtmusea.
Verder faciliteert Mozaïek sinds enkele jaren zwemlessen voor vrouwen. Zo behaalden twee vrouwen afgelopen mei hun B-diploma, nadat ze eerder via Mozaïek hun A-diploma konden halen.
💬 Tip ons!
Heb jij een tip of opmerking?
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899
