9-03-2025 14:46
Notaris trekt winnende loten schilderij Jongman

Daarvoor heeft het museum een lotenverkoop georganiseerd, en belangstellenden konden vanaf 8 maart voor €5,- een lot kopen. Met bijna driehonderd verkochte loten was het een succesvolle actie.
Winnende loten bekend
Zaterdag 8 maart om 17.00 uur vond de trekking plaats door notaris Russchen. Welkom geheten door directeur Roeland Robert waren kopers van loten getuige van dit moment. Helaas viel niemand van de aanwezigen in de prijzen.
Er waren drie prijzen te winnen. De derde prijs, het boek 'De juffer, de freule en de vrouwelijke vrouw' in gebonden uitvoering, ging naar lotnummer 75 van de heer Niebold. De tweede prijs, hetzelfde boek maar dan in luxe cassette, ging naar K. Bos met lotnummer 214. De hoofdprijs, het schilderij 'Stilleven met tulpen', ging naar Han Wilmink met lotnummer 169. De gelukkige winnaars zullen uiteraard op de hoogte worden gesteld.
Opbrengst voor het museum
De verloting heeft een mooi bedrag van bijna duizend euro opgebracht. Dit was bestemd voor de selectiecommissie van het Noord-Veluws Museum. Klaas Molenaar, die voor de aanwezigen het werk van de selectiecommissie uitlegde, was als voorzitter van deze commissie hier heel blij mee.
Afsluitend werd nog onder het genot van een drankje gezellig nagepraat.
💬 Tip ons!
Heb jij een tip of opmerking?
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899
