Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Jarno van de Bor
27-02-2025 13:51


Repairclub en Klussendienst houden spreekuur in gemeentehuis Nijkerk
Foto: Repairclub en Klussendienst houden spreekuur in gemeentehuis Nijkerk
Foto: Pexels
NIJKERK - Op woensdag 19 maart organiseren de Nijkerkse Repairclub en de UVV Klussendienst een speciaal spreekuur in het gemeentehuis. Inwoners die een kapot gebruiksvoorwerp hebben of hulp nodig hebben bij een kleine klus in huis, kunnen hier terecht. Het initiatief is onderdeel van de Week van de Circulaire Economie en heeft als doel om hergebruik te stimuleren en energie te besparen.

Tijdens het spreekuur zal ook wethouder René Windhouwer aanwezig zijn. Tussen 14.00 en 15.00 uur helpt hij mee met het repareren van apparaten. De gemeente Nijkerk wil met deze actie benadrukken dat zuinig omgaan met spullen niet alleen goed is voor het milieu, maar ook helpt om kosten te besparen.

Praktische informatie
Het spreekuur vindt plaats van 13.30 tot 15.30 uur in het gemeentehuis aan de Van ’t Hoffstraat 24 in Nijkerk. Meer informatie is te vinden op de website van Duurzaam Nijkerk.

nijkerk  nieuws  vrmg 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Nijkerk  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie