Loemedia

Loemedia - Weet wat er speelt!

advertentie
Geschreven door Marion Zuurveen
23-09-2024 10:15


Schimmelpennick van der Oyeschool wint schoolkorfbaltoernooi Hoevelaken
Foto: Schimmelpennick van der Oyeschool wint schoolkorfbaltoernooi Hoevelaken
De winnaars met de wisselbeker. Foto: Marion Zuurveen
HOEVELAKEN - De Schimmelpenninck van der Oye 2 heeft vrijdag de wisselbeker van het schoolkorfbaltoernooi gewonnen. De school kende een uitermate succesvol toernooi, want andere teams sleepten ook de tweede en derde prijs in de groep 8 competitie binnen.

Bij KV Telstar werden afgelopen week onder zonnige omstandigheden het schoolkorfbaltoernooi en clinics gehouden. Woensdag 18 september vonden er in de ochtend clinics plaats voor de groepen drie en vier, waaraan de Farelschool, de Schimmelpenninck van der Oyeschool en De Spreng deelnamen. Warming up, korfschieten en tikkertje. Het doel was lekker sportief bezig zijn.

Toernooi en finaledag
's Middags werd er enthousiast gekorfbald door alle deelnemende groepen van de basisscholen, aangemoedigd door een enthousiast publiek. Aan het einde van de dag werd de sportiviteitsprijs uitgereikt aan basisschool De Spreng en werden alle finalisten bekend gemaakt. Vrijdag 20 september speelden alle finalisten in de avond tegen elkaar. Ouders, opa en oma’s en kennissen kwamen de finalisten aanmoedigen. Bij groep vijf was de winnaar Farel 2 en de winnaar van groep zes was Schimmelpennick van der Oyeschool 3. Bij groep zeven won De Hoeve 3 . 

 

Foto: Schimmelpennick van der Oyeschool wint schoolkorfbaltoernooi Hoevelaken
Foto: Marion Zuurveen

 
Foto: Schimmelpennick van der Oyeschool wint schoolkorfbaltoernooi Hoevelaken
Foto: Marion Zuurveen

hoevelaken  sport  korfbal  vrmg 

💬 Tip ons!

Heb jij een tip of opmerking? 
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl  of bel 0525- 681899

Nijkerk  Nieuws 

 
  • Loe TV
  • Loeradio
advertentie