12-07-2024 9:19
Zwemdiploma's voor multiculturele vrouwengroep Mozaïek

Inmiddels hebben zo'n tien vrouwen via Mozaïek hun zwemdiploma A gehaald. Terugkijkend concluderen de vrouwen: "Het was spannend om je over te geven aan het water en te vertrouwen dat ook jij het kunt leren." Het behalen van het B-diploma is de kroon op het werk voor Mansoora en Madina, bereikt door stug vol te houden. Hulde voor deze dames en dank aan het team van zwembad De Wiltsangh, dat werd bedankt voor hun inzet met een doos heerlijk chocolaatjes.
Belangstelling
Er is nog ruimte voor vrouwen, die zwemles willen volgen op maandagochtend. Op een uur dat speciaal is vrijgehouden voor vrouwen uit andere culturen. Er zijn dan geen mannen aanwezig en het zwembad is afgeschermd voor toeschouwers. Je kunt in een badpak zwemmen, maar ook in een burkini. Na de vakantieperiode, in september, wordt er weer gestart.
Stichting Mozaïek Nunspeet
Stichting Mozaïek Nunspeet is een multiculturele vrouwengroep, die zich inzet om contact te bevorderen tussen allochtone en autochtone vrouwen. Door elkaars cultuur te leren kennen, bevorderen zij een betere integratie van allochtone vrouwen. Maandelijks kunnen vrouwen, afkomstig uit alle streken van de wereld elkaar ontmoeten. Naast deze bijeenkomsten biedt Mozaïek ook aanknopingspunten voor andere activiteiten en organisaties voor deze doelgroep. Wil je graag meer weten? Klik hier.
💬 Tip ons!
Heb jij een tip of opmerking?
Mail naar de redactie: redactie@loemedia.nl of bel 0525- 681899
